sobota, 16 marca 2013

Super+ Beblesh Balm Skin 79 (różowy)

Pewnie już wielu z Was bardzo znany.
Super+
Beblesh Balm
BB
Triple Functions
Whitening
UV Protecting
SPF 25 PA++
Wrinkle Improvement


Ten BB krem jest chyba tylko w jednym odcieniu, jeśli się nie mylę, dlatego też zdecydowałam się na niego, bo zbyt ryzykowne mi było wybieranie odcieni wśród innych BB kremów. Odcień ma szarawy, ale dostosowuje się do kolorytu cery (moja idzie w bardziej w żółć niż w róż mimo że mam cerę naczynkową)

Jak już zauważyłyście (albo i nie :P) lewą stronę twarzy mam już pokrytą  jedną warstwą tego kremu BB, drugą jeszcze nie ;)

Tutaj zbliżenie strony twarzy, która nie została pokryta  jeszcze kremem BB, na której możecie zobaczyć moje piegi i niedoskonałości. U mnie zazwyczaj krycie i cały ten efekt jest widoczny pod oczami i w okolicach oczu i nosa, gdyż tam mam najbardziej zaczerwienioną lub poszarzałą skórę.

Dwie warstwy tego kremu BB dobrze sobie radzą z  ujednoliceniem cery, ba, nawet z zakryciem średnich przebarwień pod oczami, koło nosa i na powiekach (na tym zawsze najbardziej mi zależy). Jak widać odcień dopasowuje się do kolorytu skóry, gdyż krem ten nie odcina się na szyi czy linii żuchwy.
Moim zdaniem dwie warstwy tego kremu BB dają lepsze krycie niż krem Garnier (ten pierwszy co wyszedł, nie matt).
Gdy mam problemy skórne, jakieś niedoskonałości na twarzy, to staram sie używać w te dni tego kremu BB.
Ponadto bardzo lubię go dodawać i mieszać z innymi podkładami. Często, gdy podkład jest zbyt ciemny bardzo fajnie można go rozjaśnić właśnie tym kremem BB. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Gdy mi się skończy, albo zamówię ten sam albo skuszę się na jakiś inny.

Ja swój krem BB Skin 79 zamówiłam na niemieckim Ebayu u koreańskiego sprzedawcy, więc trochę się na przesyłkę naczekałam :P Koszt to około 16euro z przesyłką, jeśli dobrze pamiętam, gdyż krem ten mam już nie cały rok.

Czy Wy również wypróbowałyście już jakiś prawdziwy krem BB (nie ma tu na myśli tych drogeryjnych), jeśli tak, z chęcią poczytam o Waszych doświadczeniach i wrażeniach na temat takich kremów BB.
Pozdrawiam


2 komentarze:

  1. Witam. :)
    Ja wypróbowałam krem BB Missha M i jestem bardzo zadowolona :) To był mój pierwszy koreański krem BB i planuje zaopatrzyć się w kolejny. Dostępny jest on w 4 odcieniach, które także dopasowują się do kolorytu skóry także nie ma żadnych problemów z doborem odpowiedniego koloru. Krem dostępny jest na allegro w pojemnościach 50 ml i 20 ml :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Lioele BB, Beyond the solution. Niestety za ciemny. Dobrze sie spisał Bb Bell. ale to drogeryjny

    OdpowiedzUsuń