poniedziałek, 21 listopada 2011

Dla wielbicielek frencza ;) + nowy trend metaliczny

Hej Dziewczyny,
oto moje ostatnie żelowe frencze - proste a zarazem eleganckie.... Magia tego białego paska jest niesamowita. Niby prostota, ale każdemu odpowiada, kojarzy się z zadbaniem, luksusem i elegancją. Pasuje każdemu i do wszystkiego. Jest uniwersalny i ponadczasowy. I mimo, że już od dłuższego czasu jest moda i szał na paznokcie jednokolorowe, to jest jeszcze wiele osób, które z frenczem się nie pożegnały i długo jeszcze tego nie zrobią;) (Pozdrowienia z tego miejsca dla mojej siostry Dotuszki :P :* ;)
Migdałki. Klasyczny na kanciakach ;)

A na sezon jesien-zima 2011/12 są zapowiedziane lakiery metaliczne (jak zresztą w makijażu i ubraniach)
Moja propozycja to lakier z Lovely z serii metallic trend Crystal Strenght Nr. 371
z top coatem z limitki Essence Re-mix your style Dance. Sparkling finish, 01 waking up in Vegas

Kolejne moje propozycje lakierów metalicznych:
A tutaj całkiem inna propozycja. Nie każdy musi odrazu kupować lakiery metaliczne, bo akurat nastała taka moda. Można kupić sobie na przykład ze dwa topery i nakładać je na każdy lakier tak jak ja to zrobiłam na paznokciach wyżej. Można w ten sposób zaoszczędzić kasę, wykorzystać matowe zwykła stare lakiery, jakie się już posiada i uzyskać ciekawy efekt. Można pomalować wszystkie paznokcie takim top coatem albo tylko dwa - serdeczny i kciuk.


Niestety nie wiem, czy ta limitka w PL się już pojawiła, z tego co słyszę i widzę, pojawiają się one z opóźnieniem w PL albo wcale (tzn. nie wszystkie), więc mam nadzieję, że tą gdzieś dorwiecie bo te dwa to coaty bardzo Wam polecam:)
Pozdrawiam

2 komentarze: