sobota, 19 listopada 2011

OTOD


 Witam po przerwie:)
Dziś prezentuje Wam swój strój dnia sprzed kilku dni. W Berlinie mimo połowy listopada nie jest jeszcze zła pogoda. O dziwo... Zazwyczaj Dzień Wszystkich Świętych, czyli 1.11. był dla mnie takim punktem zwrotnym, gdzie tego dnia pierwszy raz zakładałam kurtke zimową, gdyż na cmentarzu, wiadomo, wieje i jest zimno... W tym roku jest jednak inaczej. Może ze 2-3 razy miałam dopiero kurtke zimową na sobie, jak gdzieś wychodziłam wieczorem. O czapce nie wspomnę...

Koniec gadaniny, przejdę może do ubrania:

Tak się prezentuję w całości.

Bluzka jest z H&M za jedyne 5euro:)
Jest ona pomyślana na styl oversizowej bluzy, ale ja wzięłam najmniejszą, gdyż lepiej w niej wyglądam niż jak w oversizowym worku. Oversize na kimś bardzo mi się podoba, na mnie niestety nie wygląda to zbyt dobrze.

Fryzura zwyczajna - ostatnio mam faze na cebule :P Odkąd mi podrosły włosy, czeszę sie tak codziennie i jest mi to obojętne, czy pasuje to do mojej pyzatej buzi czy nie:P;)

Jak widać, spod bluzki z H&M wystaje zwykła strechowa podkoszulka z C&A, koszt jakieś 4-5euro
Spodnie - zwykłe dżeginsy szaro-czarne z Pimkie, koszt ok 17euro.

Na palcu mam pierścionek, który super pasuje, moim zdaniem do tej bluzki, taki marmurkowy..
Kupiony za tanie pieniądze na wyprzedaży.

Ta niebieska kokardka jest dopięta do bluzki przeze mnie. Zalegała mi ta kokardka od lata, gdyż kupiłam ją tanio na przecenach i miałam w planach właśnie tak urozmaicać nią nudne kreacje. Dopiero teraz mi się o niej przypomniało. Kokardka ze sklepu ze sztuczną biżuterią SIX.


Również żeby ożywić mój szaro bury look, założyłam sobie łańuszek z dwoma złączonymi skrzydełkami. Niestety nie pamiętam, gdzie go nabyłam, ale to znowu jakiś łup z przeceny, gdyż biżu kupuję tylko na wyprzedażach, ale wtedy w masowych ilościach, bo się opłaca:PTak się prezentuje już ubrana.
Torebka oczywiście jak zawsze u mnie rozpięta;):D

A o u Was? Przygotowałyście się już na wielkie zimowe mrozy? Czapki, rękawiczki i szaliki pokupione?
Ja byłam ostatnio na weekend w PL, to kupiłam sobie czapke i komin, ale to pokażę Wam innym razem.
Buziaki3 komentarze: