środa, 28 marca 2012

Lip Pencils z KIKO

KIKO Cosmetics znam od niedawna w sumie w praktyce. Wcześniej słyszałam tylko o tym sklepiku w filmikach na YT lub na blogach. Kilka miesięcy temu odkryłam sklepik KIKO w jednym centrum handlowym w Berlinie i oczywiście musiałam już coś tam zakupić :) Jakby miało być inaczej?;)

Mają tam bardzo fajną polityke, że tak powiem. 
Co jakiś czas, jeszcze dokładnie nie zbadałam, co ile, ale możliwe, że co miesiąc, w KIKO jest na coś promocja. Ja załapałam się już na pomadki do ust, które są świetne i tanio je dostałam. O tych pomadkch zrobiłam już wcześniej post. Innym razem dostałam takie Lip Pencil za ok 2,50 euro, jeśli się nie mylę, gdyż było to chyba w lutym. W marcu  kolei przecenione są korektory na 3,90euro i oczywiście też się już na jakiś skusiłam :) O nim też będzie notka w swoim czasie :)
Bardzo mi się podoba ta polityka. Czekam tylko, kiedy będą przecenione cienie do powiek i lakiery do paznokci, bo tusze do rzęs już były, ale nie skorzystałam :P bo nie potrzebuje.Kupiłam oczywiście temperówkę do lip pencil'ów moich;) bo w końcu czymś muszę je strugać, jak mi się skończą :P

Wzięłam trzy kolorki. Z góry mówię, że tego środkowego już nie mam, gdyż to nie mój kolor i go wydałam. 

Tak się prezentują kredki w całości.

Lewej już nie mam, ale dwie pozostałe są super pod każym względem.  Fajna konsystencja, nie wysuszają ust, nie podkreślają suchych skórek, fajnie się je nakłada - nie ma z tym żadnego probemu, mło tego można taką kredką kolor lepiej i precyzyjniej nałożyć, nie biera się w załamaniach ust, nawilża usta, nie skleja ich. Dla mnie perfekcyjna pod każdym względem tylko chyba szybko się skończy, bo taki rysik, co wystaje, starcza ma kilka użyć, gdyż kredka jest mega kremowa.

Normalna ich cena to 3-4 euro, z przewagą na 4 bym powiedziała.

Czekam z niecierpliwością na kwiecień i nową promocje :)
Pozdrawiam

1 komentarz:

  1. bardzo lubie kosmetyki KIKO i korzystam z wielu promocji ..
    nie mam jeszcze tych kredek do ust ale chyba sie skusze (moze u mnie tez jest promocja )..

    OdpowiedzUsuń