poniedziałek, 25 czerwca 2012

Carmex Moisture Plus ultra hydrating lip balm

Kolejny super produkt :)

Carmex Moisture Plus ultra hydrating lip balm

Jestem tym balsamem zachwycona. Pozostawia miękkie, jedwabiste usta, nawilżone na długi długi czas, a przy tym nie śmierdzi jak ten normalny Carmex i mniej mrowi. Aplikacja jest bardzo przyjemna i prosta.
Ja miałam wersje Clear - bezbarwna. Jest jeszcze chyba pink, ale nie ryzykuję :) Ta wersja Clear jest super, jeśli komuś chodzi o dobre nawilżenie i wygładzenie ust :)


Jak widać, mój carmex był już w projekcie denko, więc już jest w śmieciach ;)
Apropo tego właśnie - jedynym z dwóch jego minusów jest to, że nie jest wydajny. Szybko schodzi, że tak powiem. Ma tak delikatną i miękką konsystencję, że nawet się nie spostrzeżemy a tego balsamu nam już sporo ubędzie.

Drugim minusem jest cena - jeśli się nie mylę, to w PL w Naturze kosztuje on ok 20zł? (do 20zł) Ja go miałam jeden raz i kupiłam go tam na promocji za 10zł. Myślę, że to lekka przesada, biorąc pod uwagę, że normalny Carmex kosztuje jak każda inna ochronna pomadka i nie wybija się bardzo cenowo...

Mimo tych dwóch znaczących minusów i tak bardzo lubię ten balsam i jeśli wykończę moją obecną pomadkę ochronną i będę w PL (w DE są one niedostępne), to na pewno sobie sprawie takiego Carmexa nawet jeśli będzie kosztował 20zł, bo dla efektu, jaki zostawia na ustach - warto :)

3 komentarze:

  1. Dzisiaj nad nim myślalam, bo akurat jest promocja w Rossie, ale musze pokończyć to co teraz mam. Twoja recenzja sprawiła że jednak na pewno skuszę się na niego za jakiś czas :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest na mojej liście to tylko kwestia czasu xD

    OdpowiedzUsuń
  3. kupilam go kilka dni temu i pierwsze wrazenia sa bardzo pozytywne!

    OdpowiedzUsuń