piątek, 8 czerwca 2012

Lokówka do włosów - Curling Iron - Rossmann

Loki zaraz po wyciągnięciu z nich lokówki. Fajne, sprężyste, długo się trzymają, wystarczy je tylko palcami przeczesać a będą wyglądały naturalnie.

U góry macie opakowanie, w jakim kupujecie lokówkę.
A poniżej sama już rozpakowana lokówka.
 Warto przeczytać - dane techniczne poniżej:
Lokówkę w prawdzie kupowałam w Berlinie, ale Rossmann jest również dostępny jak wiemy :P w Polsce, więc na opakowaniach produktów z serii IdeenWelt jest umieszczona zawsze wzmianka o produkcie w kilku językach, w tym również w języku polskim. Chyba nic więcej dodawać nie muszę. Jeśli macie jakieś pytania, to piszczie w komentarzach, chętnie odpowiem.

Co ważne - kabel ma końcówkę obrotową, przez co nie jest podatny na skręcenie lub tego typu rzeczy. KIedyś miałam lokówkę i kabel przy samej lokówce mi się skręcił i musiałam go wymienić. Z tą lokówką nie będzie takiego problemu.


A uwierzcie mi, że mam naturalnie włosy proste jak drut. A loki wytrzymały mi prawie cały dzień :)

Efekt końcowy :)
Ja jestem z tej lokówki super zadowolona. Biorąc jeszcze pod uwagę, że zapłaciłam za nią tylko 8 euro - cieszy mnie to tym bardziej, gdyż jej jakość i jakość loków, które dzięki niej uzyskujemy, są naprawdę super. Można ją śmiało porówać do innych droższych lokówek.
Jak dla mnie to zakup w dziesiątkę. Od dłuższego czasu chciałam mieć lokówkę, jednak nie chciałam wydawać na nią majątku, ponieważ lokówkę używam raz na jakiś czas. Ta lokówka odpowiada wszystkim moim wymaganiom - jest tania i ma super jakość.

Polecam :)

Aha ;) polecam również suszarkę z Rossmanna - jest tania (jakieś 8 euro), mocno daje ;) i za tak niskie pieniądze a się nie psuje, ja moją mam ponad dwa lata i śmiga jak szalona. Ma też chłodne powietrze. Gorąco polecam obczajenie jej, jeśli szukacie jakiejś dobrej a taniej suszarki do włosów.

2 komentarze: