wtorek, 13 listopada 2012

Na jesienne wieczory

Jak to co roku, zmieniam sobie dodatki w mieszkaniu w porze jesienno-zimowej na te bardziej otulające zapachem, tworzące przytulną atmosferę w te wietrzne, mroźne i śnieżne dni. A że wieczory są teraz dłuższe, to można się więcej nacieszyć świeczkami, kominkami zapachowymi itp.

W tym zestawie brakuje jeszcze oczywiście podgrzewaczy - kupuję je zawsze tonami w ikei ;) i świeczki zapachowe w słoiczku La rissa z Biedronki - ich zapach naprawdę czuć przez cały czas. Szczególnie polecam na czas zimowy zapach wanilia i pomarańcza - mega fajny zapach i intensywny. Przy tym bardzo tanio, około 4-6zł.

Wypróbowałam już mnóstwo rodzajów olejków zapachowych do kominka. Większość z nich pachniała tylko w buteleczce. Po wlaniu kilku kropel do kominka, zapach się ulatniał, a przecież nie o to chodzi. Moje wypróbowane olejki, z których zawsze jestem zadowolona są z DM i z Brico Marche. Polecam.
Wiem z YT, że również dobre są olejki z The Body Shop lub Yves Rocher, ale one kosztują tyle, że chyba za nic w życiu nie wydam tyle pieniędzy na taki olejek...

Co Wy na to? Gdzie Wy zaopatrujecie się w świeczki, podgrzewacze i olejki do kominka?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz