czwartek, 17 stycznia 2013

paleta 28 cieni od Lenka Kosmetik, cienie naturalne brązy

Po obejrzeniu kilku filmików o kosmetykach z Lenka Kosmetik skusiłam się i ja na dwie palety - tą, którą Wam za chwile zaprezentuje i paletkę korektorów, z której jestem też zadowolona :)

Najpierw może zaprezentuję tu swatche, bo chyba to najbardziej nas zawsze interesuje przy omawianiu cieni do powiek.

Kolorystyka i dobór cieni jest naprawdę fantastyczna.
Nie ma cienia, którego bym nie mogła użyć, bo jest dziwnym kolorem, niecodziennym, bądź jest słabo napigmentowany. Absolutnie.
Może te cienie zaraz u góry wydają sie dość lekko napigmentowane, ale nietety tylko takie udało mi  się zrobić zdjęcia, bo światło teraz zimą kiepskie :/ Ale uwierzcie mi na słowo - wszystkie cienie z tej paletki są świetne. Paletka jest warta o wiele więcej niż w rzeczywistości kosztuje (50zł)

Cienie się utrzymują bardzo dobrze na bazie, bez nie wiem, gdyż używam zawsze bazy na powieki. Łatwo je rozblendować, nie osypują się jak cienie ze Sleeka, nie ma w nich brokatu, są odcienie i matowe i z połyskiem. Można nimi wyczarować piękny look na dzień jak i na wieczór. Ja jestem zachwycona tą paletką. U mnie ona wygrała ze Sleekiem (Au naturel i Oh so special)


Dodatkowo sama paleta w sobie jest cała czarna, wygląda solidnie i elegancko.Ja jestem nią zachwyczona i już kuszę się na inne produkty z Lenka Kosmetik - może polecicie mi coś konkretnego, co już zdążyłyście przetestować?
Pozdrawiam

1 komentarz:

  1. wow kolorki bardzo w moim stylu :) coś pięknego

    OdpowiedzUsuń