czwartek, 10 stycznia 2013

Seche Vite dry fast top coat

Dziewczyny,
Jakiś  czas temu zamówiłam sobie sławny na YT i bloggerze top coat z Seche Vite.
Powiem Wam tyle, że nie jestem do niego za bardzo przekonana i zastanawiam się dlaczego, skoro tyle z Was ten produkt chwali. 


Już mówię, jak jest z tym top coatem u mnie.
Po pierwsze zużyłam go bardzo szybko. Jest gęsty, więc taka buteleczka 14ml wystarcza na zaledwie dzieści aplikacji, na pewno mniej niż Diamond Top Coat z Inglota nr. 15. 
Po drugie był on dla mnie dość kłopotliwy w aplikacji, gdzie ja naprawdę wieloletnią weteranką i paznokcie maluję od wielu lat średnio co drugi dzień.
Wprawdzie pomagał on faktycznie w wysuszaniu, bardzo to przyspieszał i zapobiegał odduszaniu się czegokolwiek na pomalowanych paznokciach, ale przy niedokładnym zaaplikowaniu tego wysuszacza widać wszystkie niedociągnięcia i mało fajnie to wygląda.


Nie wiem, czy kupiłam na allegro jakiś trefny produkt, który szybko zgęstniał, czy po prostu nie umiem go używać. Zużyłam 3/4 buteleczki, resztę musiałam wyrzucić, bo albo pędzelek już nie dosięgał produktu albo był produkt tak gęsty, że nie dało się go rozprowadzić na paznokciu.

Nie wiem, czy bardziej mam być rozczarowana tym top coatem (bo jest tak gęsty i ciężko się rozprowadza), czy sobą (bo nie potrafiłam go dobrze rozprowadzić) ... 

A teraz zwracam się do tych z Was, o ile takie osoby są, którym może ten produkt też nie podpasował i  miały problemy z jego aplikacją - jakie są Wasze wrażenia.

Mile widziane w komentarzach wskazówki i podpowiedzi przy stosowaniu tego top coatu.
Pozdrawiam

3 komentarze:

  1. Hej. Powiem szczerze,że mam ten top coat od jakiś trzech-czterech miesięcy.
    Jak nakładam go na pomalowane paznokcie to przy skórkach okropnie znika mi kolor. Muszę czekać, aż super porządnie wyschną mi paznokcie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie top coaty tak gęstną i musisz kupić sobie taki rozcienczacz z Sache Vite

    OdpowiedzUsuń