środa, 11 maja 2011

Zmywacze do paznokci ISANY

Nie wiem, czy macie jakiś ulubiony, dobry zmywacz do paznokci, ale ja już chyba mam swojego zmywającego ulubieńca;)
Tylko błagam, nie piszcie nic o zmywaczu z Biedronki, bo jest dla mnie beznadziejny. Po jednym zmyciu moje skórki wyglądają jakbym obrała tonę pomarńczy;):P

Dziś chciałam porównać dwa lakiery firmy ISANA z Rossmanna.
Zawsze mi się wydawało, że zmywacz bezacetonowy jest lepszy od tego z acetonem. Ale jakież było moje zdziwienie, gdy po zmyciu lakieru tym zmywaczem, moje skórki wokół paznokci wyglądały strasznie. Tak wysyszonych skórek to nigdy nie miałam. Szok. Na szczęście kupiłam małą butelke 125ml. Teraz męczę się z nią strasznie. No ale muszę zużyć. Więc zmywam nim wytrwale paznokcie a później przecieram je jeszcze zmywaczem też tej samej firmy ale z acetonem (tym zielonym), wtedy wysuszone skórki znikają i mogę malować moje pazurki.


Tak więc moim ulubieńcem jest zmywacz z ISANY zielone z acetonem! Zazwyczaj kupuję tą większą butelkę 250ml gdyż często maluję paznokcie. Koszt ok 0,80euro.

A Wy co o tym sądzicie? Z acetonem czy bez?
Pozdrawiam

5 komentarzy:

 1. Umnie to zalezy od firmy bo te z isany wolę acetonowe

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zawsze kupowałam ten różowy, nawet nie myślałam o wypróbowaniu zielonego. widzę, że być może niesłusznie go skreśliłam.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja kocham ten zielony zuzyłam juz chyba z 10 tych dużych butelek i uwarzam go za nr.1 wśród zmywaczy jest tani i świetnie zmywa

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepadałam za tymi zmywaczami, później paznokcie mi się strasznie rozdwajały...

  OdpowiedzUsuń
 5. Zielony kupuję już od sporego kawałka czasu... aktualnie zużyłam jakieś 5 butelek do tej pory ;)

  OdpowiedzUsuń