czwartek, 13 października 2011

Ulotki, prospekty, reklamy...

Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam przeglądać oferty różnych sklepów.
W Niemczech jest taki zwyczaj, że listonosz przynosi co weekend taki mały pakiet ulotek i ofert na nadchodzący tydzień. Są to oferty sklepów spożywczych typu Lidl, Netto czy Penny, różnych drogerii typu Rossmann, Ihr Platz lub Schlecker albo sklepów meblowych. No i co tydzień jest do tego pakietu dołączony program telewizyjny na dany tydzień;)
Fajna sprawa, bo można sobie zrobić przegląd nadchodzącego tygodnia i już wcześniej wiedzieć, gdzie co można taniej dostać itd.

Z tego co się ostatnio zdążyłam zorientować w PL wymiata Biedronka. Promocje i oferty jakie można tam czasem znaleźć są naprawde dobre. I też robią ulotki ze swoimi ofertami, co nie?
Jeśli chodzi o polskiego Rossmanna i Naturę, to Naturę zasubskrybowałam na Facebooku, więc ulotki przysyłają mi automatycznie, a ofertę Rossmanna ściągam z ich stronki.
Macie przeglądanie takich ulotek w zwyczaju lub nie, ja Wam to serdecznie polecam. Z czystej ciekawości jak i  oszczędności ;)
Papa

4 komentarze:

 1. już stosunkowo dawno nie byłam w Rossmanie, jakoś ostatnio zaglądałam do innych sklepów :) ale trzeba zaglądnąć.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja uwielbiam sprawdzać jakie są promocje na dany tydzień! Jestem chyba nawet od tego uzależniona! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. mnóstwo tego ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. W Polsce taki "pakiet" ulotek też jest dosyć często spotykany, ale z tego co zauważyłem, niewiele osób lubi tego typu akcje reklamowe. Zdecydowana większość ulotek ląduje w koszach obok skrzynek pocztowych.

  OdpowiedzUsuń